What People Says

HASTA YORUMLARI

5
Ortalama Hasta Puanı

Lütfen hastalarımızdan aldığımız son referanslardan bazılarına aşağıda bir göz atın. Nasıl iyileştirebileceğimizi bize bildirmek için hasta geri bildirimlerini memnuniyetle karşılıyoruz – lütfen bize deneyiminizin ayrıntılarını gönderin.

Image title
Ferhat S.

Altuğ Hoca gayet başarılı bir hekim bence. Hem annem ameliyat oldu kendisine hem de ben bir tedavi için görüşme sağladım. Annem bu göbek fıtığıyla ilgili ameliyat olmuştu ve sağolsun gerçekten çok memnun kaldık hocamızdan. İlgisi, alakası o kadar güzeldi ki.. Yanında çalışan hemşireler bile her hastaya ayrı özen gösteren insanlardı, hepsi çok ilgiliydi. En azından hocamız hastayı dinleyebiliyor, bu çok önemli bir özellik bence. Ben de kendisiyle hemoroid tedavim için görüştüm ve ilaç tedavisiyle devam ediyorum sürecime. Altuğ Hoca’nın bu anlamda genç ve yetenekli bir hekim olduğuna inanıyorum. Bunun için şimdi de zayıflama maksadıyla görüşmelerime devam ediyorum.

Image title
Cenk D.

Antalya’da görev yaparken bir arkadaşım kanalı (tavsiyesi) doğrultusunda ulaştım.Mehmet Bey’de kapalı kasık fıtık ameliyatı oldum. Hem hekimliği hemde insani yaklaşması konusunda benim gibi, inanıyorum ki her hastasının kalbini fethetmiştir.Mehmet Bey’i tanımak bile büyük keyif ben ilgisinden ve bilgisinden dolayı kendisine kefilim sağlıcakla kalın, doktorumda sevgilerimle…

Image title

Selin T.

Hasta tavsiyesi ile ulaştık.Tiroid ve meme kisti ile ilgili kendisine başvuruda bulunduk.
Tedavi sürecinde doktorumuz ilgiliydi ve ve başarılı bir tedavi süreci gerçekleşti.
Süreç boyunca ilgiliydi tüm sorularımıza yanıt bulduk .Kesinlikle doktorumu tavsiye ederim herkese.

– Op. Dr Mehmet Altuğ Kazak

Image title
Ümit T.

Mehmet Bey’le kasık fıtığı hakkındaki operasyonum için görüşme sağlamıştım. Ameliyatım sayesinde iyi geçti, sağolsun çok iyi ilgilendi bizimle. İlgisi ve alakası çok iyiydi. Yapması gereken her şeyi çok güzel yaptı. Daha sonraki kontrollerimi bile kendisiyle gerçekleştirmiştim, çok memnun kaldım kendisinden, gerçekten.

– Op. Dr Mehmet Altuğ Kazak
Image title
Mehmet Başer

Doktoruma çalıştığı kurumdan dolayı ulaştım.
Babamın safra kesesinde taş vardı ve bir sürü hastane dolaştıktan sonra Altuğ hocamı duydum ve kendisi çok güzel ilgilendi ve başarılı operasyon sayesinde şuan babam gayet iyi.Tedavi süreci çok iyi koordinasyon ile ilerledi güler yüz ve doğru tedavi hocam sayesinde herhangi bir enfeksiyon bulaşımı olmadan babam taburcu oldu.Hocamın saat kaç olursa olsun ilgilenmesi ve kendine olan güveni sayesinde başarılar yakaladığına inanıyorum ve bu konuda da özellikle çok memnun kaldım.Doktorumu bütün aileme tavsiye ettim çevremde tavsiye ettim hatta benden sonra önerdiğim ve giden tanıdıklarda memnun ayrıldı.. kendisine çok ama çok teşekkür ederim.

– Op. Dr Mehmet Altuğ Kazak
Image title
Mehmet C.
Hasta tavsiyesi ile ulaştık.Tiroid ve meme kisti ile ilgili kendisine başvuruda bulunduk.Tedavi sürecinde doktorumuz ilgiliydi ve ve başarılı bir tedavi süreci gerçekleşti.Süreç boyunca ilgiliydi tüm sorularımıza yanıt bulduk .Kesinlikle doktorumu tavsiye ederim herkese.
Image title
Tülay Tuna

Altuğ Hoca çalışkan, disiplinli, titiz ve ilgili bir hekim. Bu yüzden kendisinden çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Hafızası kuvvetli biri olduğu için takip döneminde de yardımcı olmuştu.O yüzden hakkında pozitif bir yorum verebilirim. Tüp mide ve safra kesesiyle ilgili operasyon geçirdim ve bu süreçten oldukça memnun kaldım. Kendisi tekrar söylüyorum, gerçekten disiplinli ve çalışkan bir doktor..

– Op. Dr Mehmet Altuğ Kazak
Image title
Tarık B.

Kasık fıtığıyla ilgili operasyon geçirip kendisinden destek aldığım Mehmet Bey’den süreç içerisinde oldukça memnun kaldım. Benim açımdan çok iyi bir tedavi oldu diyebilirim. Zaten daha önceden de tanıyordum kendisini, tekrar farklı bir sorun için görüşme sağlamıştık. Herhangi bir şikayetim hiç yok, olmadı da. Hatta bu sorun tekrarlayabilir zaman içerisinde dediler ama hiçbir sorun yaşamadım, o yönden de gayet memnun kaldım kendilerinden. Her şeyi gayet güzel ilerlettik destekleri sayesinde.

– Op. Dr Mehmet Altuğ Kazak